People's Choice: Self-Portrait Winners

High School Winner
Dominique Smith
 
Middle School Winner
Sara Ruiz-Meza
 
Elementary School Winner
Alana Conti
 

HONORABLE MENTIONS

Ava Orell
Self-Portrait
Grade 6

Khyaati Magon
Self-Portrait
Grade 8

Eliana Steiger
Self-Portrait
Grade 6

Annette Toiran-Prado
Self-Portrait
Grade 6

Amy Zhou
Self-Portrait
Grade 6

Isabella Prado
Self-Portrait
Grade 3

Marissa Eckhardt
Self-Portrait
Grade 5

Shayna Steiger
Self-Portrait
Grade 4

Cecile Etzbach
Self-Portrait
Grade 3

Maria Jose Sosa
Self-Portrait
Grade 4

3D Art Winners (3-7)

First Place
Mya Bermudez, Grade 6
Second Place (tie)
Sofia Garcia, Grade 6
Second Place (tie)
Eliana Steiger, Grade 6

Third Place (1)
Hanna Sultz
Grade 4

Third Place (2)
Adriana Hernandez
Grade 6

3D Art Winners (8-12)

First Place
Yuhan Liu
Grade 10

Second Place 
Diane Li
Grade 8

Animation Winners (3-7)

First Place
Nataly Gonzalez
Grade 7

View Code

Second Place
Olivia Anrrich
Grade 7

Learn More

Third Place
Marissa Eckhardt
Grade 5

Learn More

Animation Winners (8-12)

First Place
Salome Gonzalez
Grade 8

View Code

Second Place
Khyaati Magon
Grade 8

View Code

Third Place
Brianna Molina
Grade 10

Learn More

Interactive Art Winners (3-7)

First Place
Tova Bossewitch
Grade 5

Learn More

Second Place
Ivette Barger
Grade 7

Learn More

Third Place (1)
Rania Ishoof
Grade 7

Learn More

Third Place (2)
Julia Alayo
Grade 5

Learn More

Interactive Art Winners (8-12)

First Place (1)
Khyaati Magon 
Grade 8

Learn More

First Place (2)
Lily Meilan 
Grade 9

Learn More

Second Place
Devica Shah 
Grade 8

Learn More

Third Place
Lihi Ancikovsky 
Grade 8

Learn More

Website Winners

First Place
Natalie Tellechea 
Grade 9

Learn More

Second Place
Nicole Calero 
Grade 10

Learn More

Coded Electronic Winner

Winner
Keren Reyes
Grade 7

Mobile Apps Winners (3-7)

First Place (1)
Leslie Ponce
Grade 3

First Place (2)
Genesis Campos
Grade 3

Mobile Apps Winners (8-12)

First Place
Isabel Blanco
Grade 8

Learn More

Second Place
Yuhan Liu
Grade 10

Third Place
Minerva Beraha
Grade 10

Learn More

Code/Art Teams

Team Gaby^2
Gaby Abreu, Grade 8
Gaby Brayer, Grade 8

Learn More

Team ALI
Isabel Blanco, Grade 8 
Amanda Fernandez, Grade 8 
Lauren Vazquez, Grade 8 

Learn More

Cousin Squad
Gabriela Garcia, Grade 6
Jacy Bejarano, Grade 7

Learn More

Congratulations to all the winners!